Запобігання корупції

Начальник сектору з питань запобігання та виявлення корупції – Кухаренко Олег Івановив.
Фахівець сектору з питань запобігання та виявлення корупції – старший лейтенант служби цивільного захисту Коломієць Денис Геннадійович.

 • Законодавство та нормативно-правові акти в сфері запобігання корупції
 • Нормативні та організаційно-розпорядчі документи
 • Звіт за 2017 рік
 • Антикорупційна програма ДСНС України Додаток 1, Додаток 2, Додаток 3, Додаток 4, Додаток 5.
 • Звіт за 2018 рік
 •   Порядок щодо запобігання конфлікту інтересів (27.7 KiB)

  Субєктам декларування»

  ВАЖЛИВО!

  Ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» Додаткові заходи здійснення фінансового контролю:

  • У разі відкриття суб’єктом декларування або членом його сім’ї валютного рахунка в установі банку-нерезидента відповідний суб’єкт декларування зобов’язаний у десятиденний строк письмово повідомити про це Національне агентство у встановленому ним порядку, із зазначенням номера рахунка і місцезнаходження банку-нерезидента.
  • У разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство. Зазначена інформація вноситься до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства.

  Повідомити про корупцію

  Звертаємо Вашу увагу на те, що про корупційні правопорушення та інші службові зловживання з боку посадових осіб ЧІПБ, Ви можете повідомити письмово за адресою: 18034, м. Черкаси, вул. Онопрієнка, 8, звернутися за телефоном +38 (0472) 55-09-39 (цілодобово)*

  * Просимо залишати номер телефону, за яким представники сектору з питань запобігання та виявлення корупції зможуть з Вами зв’язатися (анонімність гарантуємо).

  Також повідомляємо, що на офіційному веб-порталі ДСНС в розділі «Звернення громадян» функціонує рубрика «Інтернет-приймальня», за допомогою якої, Ви маєте можливість звернутися до Держслужби з надзвичайних ситуацій.