Дарія Шаріпова – бронзова призерка XXVII Всесвітньої літньої Універсіади

З 6 по 17 липня Російська Федерація, а точніше, столиця Республіки Татарстан – Казань приймала XXVII Всесвітню літню Універсіаду. Свою історію змагання починають в місті Турин (Італія) у далекому 1959 році. Тоді на Універсіаді було представлено всього 7 видів спорту. Через більш ніж 50 років Казань встановила своєрідний рекорд за кількістю видів – цьогоріч у спортивну програму увійшло відразу 27 видів, і серед них стрільба.

Саме в цьому виді спорту честь України 15-16 липня на Універсіаді представляла співробітник Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля старший лейтенант служби цивільного захисту Дарія Шаріпова, яка у вправі МГ-6 стала сьомою в командній та тринадцятою в особистій першості. У вправі МГ-9 Дарія стала бронзовою призеркою змагань та шостою в особистому заліку.

Взагалі ж, збірна України завершила змагання на XXVII Всесвітній літній Універсіаді, виборовши шосте загальнокомандне місце, а за кількістю нагород наша збірна розділила третю позицію з командою Китаю з результатом 77 призових місць.

 


 
Сектор ЗГ та ЗМІ АПБ

 

Перейти на офіційну сторінку FacebookПерейти на офіційну сторінку YouTube