Академію пожежної безпеки відвідали черкаські школярі

Академію пожежної безпеки відвідали черкаські школярі

Побачити на власні очі, як навчаються і живуть курсанти та студенти Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) – мрія чи не більшості черкаських школярів. Адже юнаки і дівчата, яких часто бачать у місті в курсантській формі, такі привабливі своєю військовою виправкою, стриманою поведінкою та серйозністю! Тож періодично керівництво тієї чи іншої школи звертається до керівництва академії з проханням організувати екскурсію для своїх школярів. В академії ж завжди раді гостям!

14 жовтня члени курсантсько-студентського самоврядування АПБ курсант 3 курсу ФІППД Дмитро Осипенко та курсант 4 курсу ФПРД Віталій Скрипник провели екскурсію для сорока учнів других класів Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10.

Діти були у захваті. Вони мали змогу не тільки відвідати народний музей навчального закладу, навчальну пожежно-рятувальну частину, монумент Героям Чорнобиля, спортивно-оздоровчий комплекс, курсантський гуртожиток та навчальний корпус академії, а й зробити чимало фото на пам’ять.


Сектор ЗГ та ЗМІ АПБ