Курсанти АПБ взяли участь у святкуванні Дня українського козацтва в м. Чигирині

Курсанти АПБ взяли участь у святкуванні Дня українського козацтва в м. Чигирині

14 жовтня 150 курсантів Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) взяли участь у святкуванні Дня українського козацтва (відзначається в Україні згідно з Указом Президента України від 07.08.1999 № 966/99 в день православного свята Покрови Пречистої Богородиці).

Не випадково День українського козацтва співпадає зі святом Покрови, адже це було одним з найголовніших свят запорозьких козаків, які вважали, що Богородиця своїм покровом може захистити їх від ворога та всякої напасті.

Цього разу святкування Дня українського козацтва в колисці української державності місті Чигирині було надзвичайно масштабним і видовищним. Участь у ньому взяли голова Черкаської облдержадміністрації, Герой України Сергій Тулуб та члени делегації з усіх районів області.

Розпочалися заходи з урочистої ходи та покладання квітів до Монумента, встановленого в ознаменування боротьби українського народу під проводом Б. Хмельницького та молебню у Свято-Казанській церкві. А далі у програмі свята були справжні козацькі гуляння, театралізовані постановки, виставка майстрів козацьких ремесел, фестиваль козацького кулішу, виступи творчих колективів області та самодіяльних артистів.

Фото із сайту: http://www.oda.ck.ua

 

 


Сектор ЗГ та ЗМІ АПБ