Завершив роботу Тиждень психології 2020

Завершив роботу Тиждень психології 2020

14 лютого в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України завершив свою роботу Тиждень психології 2020, який вже традиційно організовується в нашому навчальному закладі з метою реалізації психологічного супроводу, розширення і поглиблення знань з психології, розвитку інтересу до цієї науки, збагачення розуміння внутрішнього світу як власної особистості, так і інших, прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу, створення позитивного емоційного настрою. Під час тижня відбувалися заходи, що охоплюють різні види діяльності: лекторії, тренінгові заняття, презентації тощо.
Протягом кількох днів співробітниками ЧІПБ та психологами-практиками були організовані цікаві й змістовні зустрічі, які надали курсантам і студентам можливість живого спілкування з науковцями, викладачами, коучами, тренерами, психотерапевтами.
Психологія – надзвичайна наука, яка формувалась упродовж століть і бурхливо розвивається в сучасних умовах. Долучилися до її розвитку й фахівці ЧІПБ, які створили Черкаську наукову школу психологічної підготовки фахівців для органів управління та підрозділів служби цивільного захисту. Свого часу у витоків становлення школи стояв професор кафедри психології діяльності в особливих умовах Микола Кришталь, і наразі вона не тільки зберігає традиції своїх засновників, а й є осередком активного наукового пошуку та професійного зростання, інтеграції науки і практики у підготовці рятувальників.
Також сьогодні представники кафедри психології діяльності в особливих умовах провели олімпіаду з психології, де студентам вдалося продемонструвати високий рівень знань та вмінь щодо вирішення різних психологічних завдань.
Таким чином, вкотре розуміємо, що об’єднуючи зусилля на заняттях та інших альтернативних формах навчання й виховання курсантів та студентів, ми створюємо плідний ґрунт для вивчення наукових ідей.
Зі впевненістю можна сказати, що цілеспрямована робота співробітників кафедри психології діяльності в особливих умовах під час роботи Тижня психології 2020 «Щастя зараз: психологічні виміри самоактуалізованої особистості» знайшла свого поціновувача та довела, що професія психолога – це покликання, а обрати її – означає обрати спосіб життя.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ

кафедра психології діяльності в особливих умовах