Вітаємо ЧЕМПlОНlВ!

Вітаємо ЧЕМПlОНlВ!

10 лютого колектив Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України привітав із перемогою команду навчального закладу з пожежно-прикладного спорту, яка здобула її на Міжнародних змаганнях з ППС «Нові імена», що відбулися 5-6 лютого на спортивній базі Університету цивільного захисту МНС Республіки Білорусь (м. Мінськ).
Т. в. о. начальника ЧІПБ Віктор Гвоздь високо оцінив здобуток спортсменів та зазначив, що «пожежно-прикладний спорт в інституті є складовою фахової підготовки, важливою і невід’ємною частиною навчання і виховання особового складу. Без сумніву, можна сказати, що на Міжнародних змаганнях наша команда вкотре підтвердила свій високий статус, вміння, спортивний характер та жагу до перемоги».
Неабияке захоплення викликав солодкий подарунок від колективу ЧІПБ, який Віктор Михайлович вручив команді чемпіонів.
Перший заступник Голови Черкаської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Сергій Кривопишин відзначив важливість перемоги збірної для розвитку професійного спорту в ЧІПБ безпосередньо, та в загальному – для Черкас і області.
Вітаємо команду чемпіонів, яку на Міжнародних змаганнях представляли: Арсен Іпієв – заслужений майстер спорту України з ППС, дворазовий Чемпіон світу; майстри спорту України з ППС Віталій Новгородченко і Ярослав Дрожжин; майстер спорту України з легкої атлетики Світлана Марусенко та курсанти: Владислав Хлібодар, Юрій Кравченко, Олексій Хижняк, Владислав Блонський, Ярослав Павленко, Олександра Пономаренко, Тетяна Сільченко і студентка Наталія Данильченко. Тренують команду співробітники ЧІПБ: Валентин Бузько – МС з ППС, суддя міжнародної категорії; Олександр Будник – МСМК з ППС; Іван Мигаленко – МС з ППС.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ