Команда ЧlПБ з пожежно-прикладного спорту – ЧЕМПlОНИ Міжнародних змагань

Команда ЧlПБ з пожежно-прикладного спорту – ЧЕМПlОНИ  Міжнародних змагань

За підсумками Міжнародних змагань з пожежно-прикладного спорту «Нові імена», які відбувалися 5-6 лютого на спортивній базі Університету цивільного захисту МНС Республіки Білорусь (Мінськ) команда Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України виборола перше місце.
5 лютого у перший день змагань завдяки наполегливості, цілеспрямованості і рішучості спортсмени інституту досягли очікуваних результатів. У підйомі по штурмовій драбині у вікно 2-го поверху Олександра Пономаренко виборола 2-ге місце. У підйомі по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху Арсен Іпієв здобув 2-ге місце, а Владислав Хлібодар – 3-є.
У подоланні 100-м смуги з перешкодами Олексій Хижняк став другим. У цій же вправі Олександра Пономаренко виборола 1-ше місце, а Світлана Марусенко – 3-є.
У загальнокомандному заліку жіноча команда ЧІПБ здобула «срібло».
6 лютого у вправі «бойове розгортання» хлопці показали чудову фізичну підготовку і у результаті завоювали друге місце.
У пожежній естафеті 4х100 м наші спортсмени доклали максимум зусиль для перемоги і в підсумку на цій дистанції вибороли перше місце.
Без сумнів, можна сказати, що на цих змаганнях спортсмени ЧІПБ вкотре підтвердили свої вміння, показали спортивний характер та жагу до перемоги і за результатами усіх забігів стали ЧЕМПІОНАМИ Міжнародних змагань.
Яскравими емоціями, щирою радістю та фотографуванням переможців завершилося урочисте закриття турніру.
Вітаємо команду ЧІПБ з пожежно-прикладного спорту та бажаємо їм і надалі вдалих змагань.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ