Команда ЧlПБ бере участь у Міжнародних змаганнях з пожежно-прикладного спорту

Команда ЧlПБ бере участь у Міжнародних змаганнях  з пожежно-прикладного спорту

5-6 лютого у Мінську (Республіка Білорусь) команда Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України бере участь у Міжнародних змаганнях з пожежно-прикладного спорту серед закладів вищої освіти «Нові імена», які були започатковані ще у 1999 році.
Мета заходу – популяризація і розвиток даного виду спорту, можливість молодим спортсменам продемонструвати свої вміння та відкрити «нові імена» в пожежно-прикладному спорті.
Змагання відбуваються на спортивній базі Університету цивільного захисту МНС Республіки Білорусь. Протягом двох днів хлопці та дівчата змагаються за титул Чемпіона у таких вправах: підйом по штурмовій драбині, пожежна естафета 4 х 100 м, 100-метрова смуга з перешкодами та бойове розгортання.
Склад команди, яка представляє ЧІПБ: Арсен Іпієв – заслужений майстер спорту України з ППС, дворазовий Чемпіон світу; майстри спорту України з ППС Віталій Новгородченко і Ярослав Дрожжин; майстер спорту України з легкої атлетики Світлана Марусенко та курсанти: Владислав Хлібодар, Юрій Кравченко, Олексій Хижняк, Владислав Блонський, Ярослав Павленко, Олександра Пономаренко, Тетяна Сільченко і студентка Наталія Данильченко. Тренують команду співробітники ЧІПБ: Валентин Бузько – МС з ППС, суддя міжнародної категорії; Олександр Будник – МСМК з ППС; Іван Мигаленко – МС з ППС.
У перший день змагань завдяки наполегливості, цілеспрямованості і рішучості спортсмени інституту досягли очікуваних результатів. У підйомі по штурмовій драбині у вікно 2-го поверху Олександра Пономаренко виборола 2-ге місце. У підйомі по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху Арсен Іпієв здобув 2-ге місце, а Владислав Хлібодар – 3-є.
У подоланні 100-м смуги з перешкодами Олексій Хижняк став другим. У цій же вправі Олександра Пономаренко виборола 1-ше місце, а Світлана Марусенко – 3-є.
У загальнокомандному заліку жіноча команда ЧІПБ здобула «срібло» Міжнародних змагань.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ