Бібліотека ЧlПБ поповнилася сучасною літературою з права

Бібліотека ЧlПБ поповнилася сучасною літературою з права

24 січня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України декан юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор юридичних наук, професор Іван Гриценко та відомий громадський діяч, професор кафедри управління у сфері цивільного захисту ЧІПБ Микола Томенко передали в бібліотеку інституту навчально-методичні видання для використання у процесі підготовки фахівців із права.
Потреба у новій літературі обумовлена державними стандартами освіти і має активізувати самостійну творчу діяльність курсантів та студентів, і формувати професійні компетентності, створюючи необхідні умови для успішної навчальної діяльності. У зв’язку із посиленням відповідальності за якість надання освітніх послуг, сучасні видання мають також забезпечувати єдність навчання з розвитком та вихованням особистості, бути доступними та враховувати вікові й індивідуальні особливості молоді.
Під час зібрання гості розповіли про важливість правової галузі для функціонування цілісної незалежної України та про якість підготовки висококваліфікованих фахівців з права.


відділ зв’язків з ЗМІ та РГ