В ЧlПБ відбувся випуск магістрів 2019 року

В ЧlПБ відбувся випуск магістрів 2019 року

21 грудня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся урочистий випуск магістрів 2019 року. Дипломи отримали 58 випускників, із них з відзнакою – 24, а 52 присвоєно перше офіцерське звання «лейтенант служби цивільного захисту».
На святкових заходах з нагоди випуску були присутні батьки, ветерани та гості, серед яких: заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Безщасний, заступник міського голови м. Черкаси Ігор Волошин, начальник Управління ДСНС України у Черкаській області, генерал-майор с. ц. з. Віктор Гвоздь, начальник Головного управління Національної поліції в Черкаській області, генерал поліції Валерій Лютий, заступник начальника Головного центру з соціально-гуманітарного та морально-психологічного забезпечення, полковник Валерій Хіміч, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА Максим Зеленський, Голова федерації профспілок Черкаської області Петро Шевченко, перший заступник голови обласної організації ФСТ «Динамо» України в Черкаській області Сергій Кривопишин та інші.
Урочистості розпочалися із привітання та напутніх слів магістрам в. о. начальника інституту Олександра Тищенка: «Держава дала Вам великі можливості, але разом із тим – значну відповідальність, тож належним чином проявіть себе у подальшій професійній діяльності».
Традиційно присутні вшанували пам’ять випускників навчального закладу Героїв Чорнобиля – Віктора Кібенка, Володимира Правика й усіх вогнеборців-чорнобильців покладанням квітів до Монумента на їх честь.
Розпочалася церемонія вручення дипломів, після чого Олександр Михайлович за відмінні показники у навчанні, зразкове виконання службових обов’язків, активну учать у громадському житті інституту Подяку ДСНС України вручив лейтенантам с. ц. з. Юрію Вермянчуку та Леоніду Лукашенку.
Начальник кафедри спеціальної та фізичної підготовки, полковник с. ц. з. Володимир Архипенко за сумлінне і бездоганне виконання службових обов’язків, виявлені мужність та героїзм під час рятування життя людей отримав Почесну грамоту Кабінету Міністрів України.
Чергове спеціальне звання «капітан с. ц. з.» вручили заступнику начальника курсу Роману Романюку.
За високий професіоналізм у роботі, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків Почесними грамотами Черкаської облради нагородили заступника начальника інституту з матеріально-технічного забезпечення, полковника с. ц. з. Марію Куценко та доцента кафедри техніки та засобів цивільного захисту, полковника с. ц. з. Сергія Засунька.
За високі показники у професійній підготовці, бездоганну дисципліну, зразкове виконання службових обов’язків на Дошку пошани Державної служби України з надзвичайних ситуацій занесене прізвище Ігоря Тарана – начальника навчальної пожежно-рятувальної частини як кращого працівника за підсумками роботи у 2019 році.
За відмінні показники у навчанні, зразкове виконання службових обов’язків, активну учать у громадському житті інституту в. о. начальника ЧІПБ Олександр Тищенко також вручив Грамоти інституту 24-м випускникам.
Юрій Безщасний привітав випускників зі становленням їх як фахівців Служби Порятунку та вручив Почесну грамоту й орден «За особливі заслуги перед Черкащиною» майстру спорту міжнародного класу, Чемпіонці ІІ Європейських ігор, викладачці кафедри спеціальної та фізичної підготовки ЧІПБ, лейтенанту с. ц. з. Анастасії Сапсай.
За високий професіоналізм у роботі, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків Почесну грамоту ЧОДА також отримав начальник факультету пожежної безпеки, полковник с. ц. з. Валентин Мельник.
Віктор Гвоздь наголосив, що випускників уже очікують у підрозділах, де вони поруч із досвідченими професіоналами стануть на захист народу України від надзвичайних ситуацій, та вручив Грамоти Управління за високий професіоналізм у роботі, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків начальникам курсів Сергію Вишневському, Віталію Назаренку, Юрію Цибулі та курсантам Миколі Павловському і Андрію Пантєлєєву.
Валерій Лютий привітав випускників і побажав молодим фахівцям гідно нести службу. А також за перемогу у Спартакіаді за підсумками 2019 року нагородив Олександра Михайловича кубком ФСТ «Динамо» України в Черкаській області.
Максим Зеленський високо оцінив не тільки якісну професійну підготовку наших випускників, але й їх активну участь у суспільному житті. За відмінні показники у навчанні, зразкове виконання службових обов’язків, активну учать у громадському житті інституту Подяками Управління у справах сім’ї, молоді та спорту нагородили шістьох лейтенантів с. ц. з.
Зворушливими були й слова подяки, які промовила від імені випускників лейтенант с. ц. з. Анастасія Буйна (Черкаська область).
Також відбулася церемонія освячення магістрів на подальшу службу.
Від усіх випускників право попрощатися із Прапором було надано відміннику навчання, лейтенанту с. ц. з. Леоніду Лукашенку (Херсонська область).
За багаторічну плідну працю, вагомий внесок у розвиток навчального закладу, участь у патріотичному вихованні молодого покоління та з нагоди відзначення Ювілею начальник інституту Олександр Тищенко відзнаку «За службу державі» вручив заступниці начальника відділу економіки і фінансів Ніні Смаглій.
Орденом «Рятівник» та нагрудним знаком фізкультурно-спортивного товариства ФСТ «Динамо» України нагородили ветерана інституту Олександра Сибірякова.
Святкові заходи продовжилися концертною програмою із проникливими вокальними виступами, ліричними й запальними хореографічними композиціями від учасників художньої самодіяльності інституту.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ