Змагання з пожежно-прикладного спорту

29 листопада в спортивному комплексі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулися змагання серед курсантів та студентів на першість навчального закладу з пожежно-прикладного спорту.
Звання чемпіонів виборювали юнаки та дівчата із трьох факультетів ЧІПБ у таких видах: підіймання по штурмовій драбині у вікна 4-го та 2-го поверхів навчальної башти, подолання 100-метрової смуги з перешкодами та двоборства.
В особистих заліках кращими стали:
(підйом по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху (хлопці))
1 місце – Владислав Блонський,
2 місце – Владислав Хлібодар,
3 – Юрій Кравченко;
(підйом по штурмовій драбині у вікно 2-го поверху (дівчата))
3-є – Юрій Скрипка.
Після підбиття підсумків кращою командую стала збірна команда факультету цивільного захисту, друге місце вибороли представники факультету оперативно-рятувальних сил, а третє – спортсмени факультету пожежної безпеки.
В. о. начальника ЧІПБ Олександр Тищенко разом з Віце-президентом Національного олімпійського комітету, відомим громадським діячем Миколою Томенком та Головою наглядової ради інституту Володимиром Гресем привітали переможців та призерів змагань, побажали спортсменам міцного здоров’я, впевненості у власних силах, спортивної вдачі та великих перемог!