Профорієнтаційна робота у Запоріжжі

Профорієнтаційна робота у Запоріжжі

З 3 до 9 листопада у Запоріжжі у виставковому центрі «Козак-Палац» проходив щорічний «Ярмарок освіти». Захід, що об’єднав спеціалізовані виставки «Абітурієнт» та «Освіта за кордоном», розрахований на широку аудиторію: випускників шкіл, студентів, та усіх, хто прагне вдосконалюватися та отримувати нові знання.
Участь у ярмарку освіти в Запоріжжі для ЧІПБ є традиційною. Від навчального закладу у виставці взяли участь: доцент кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Дмитро Федоренко, старший викладач кафедри Василь Кришталь, курсант 3-го курсу Валентин Снігур та студент 2-го курсу Богдан Амлін.
Під час виставки до експозиції інституту підходили хлопці та дівчата, цікавилися специфікою роботи фахівців Служби Порятунку, а також задавали питання про наявні факультети, напрями підготовки, спеціальності та правила вступу.
Також представники інституту побували в навчально-виховному комплексі «Запорізька Січ» військово-спортивного профілю Запорізької міської ради, Запорізькому обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою “Захисник” та в інших навчальних закладах Запоріжжя, де старшокласникам розповіли про всі особливості цьогорічного вступу в ЧІПБ та перспективи роботи в майбутньому.

Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ