День відкритих дверей в ЧlПБ: цікаво й престижно!

День відкритих дверей в ЧlПБ: цікаво й престижно!

9 листопада в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся День відкритих дверей. Щоб визначитися із майбутніми спеціальностями і детально дізнатися про особливості навчання, в інститут приїхала молодь із різних областей України.
Позитивна енергетика і відмінний настрій панували в ЧІПБ вже зранку. Зареєструвавшись у списках «Абітурієнт-2020», молодь та їх батьки зняли на фото яскравий момент знайомства з інститутом та вирушили на цікаву екскурсію.
Спочатку гості завітали до музею навчального закладу, де дізналися про славну історію ЧІПБ та його сучасні досягнення. Розповідь про подвиг Героїв-випускників Володимира Правика та Віктора Кібенка, які відділи своє життя у боротьбі з атомним лихом, вкотре вразила слухачів.
Також майбутні абітурієнти ознайомилися з навчальними аудиторіями, сучасними інноваційними лабораторіями, де курсанти і студенти здобувають вищу освіту за спеціальностями: «Пожежна безпека», «Цивільна безпека (Цивільний захист, Охорона праці)», «Психологія», «Право».
Далі на гостей чекали показові виступи майбутніх фахівців Служби порятунку, спортсменів і кінологів. Учні з батьками мали змогу відвідати навчальну пожежно-рятувальну частину, де побачили спеціальне обладнання та техніку.
У центрі культури та дозвілля молодь зустрічали співробітники інституту, які розповіли про навчальні напрями, за якими здійснюється підготовка, перелік конкурсних предметів ЗНО, умови вступу 2020 року, ознайомили з інформацією про додаткові випробування, акцентуючи на тому, що «професію слід обирати за покликанням».
До речі, ЧІПБ активно співпрацює із провідними європейськими закладами вищої освіти. За програмою «Подвійний диплом» студенти інституту одразу можуть отримати дипломи українського та європейського зразків.
Цікавою для молоді виявилась інформація, що наші вихованці мають змогу не тільки плідно навчатися, а й весело та цікаво проводити своє дозвілля, займатися спортом, адже в ЧІПБ курсантів та студентів тренують навіть учасники, призери та переможці Олімпійських ігор.
Молодь та їх батьки не стримувала овацій під час виступів представників художньої самодіяльності інституту, робили селфі та ділилися враженнями про навчальний заклад.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ