В ЧlПБ відбувся XX науково-практичний семінар виробників продукції протипожежного призначення «Пожежна безпека по-європейськи»

В ЧlПБ відбувся XX науково-практичний семінар виробників продукції протипожежного призначення  «Пожежна безпека по-європейськи»

8 листопада в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся XX науково-практичний семінар виробників продукції протипожежного призначення «Пожежна безпека по-європейськи», який був організований представниками кафедри автоматичних систем безпеки та електроустановок.
Метою проведення заходу було представлення новітніх розробок провідних виробників систем безпеки, обговорення задач і напрямів розвитку систем протипожежного захисту об’єктів різного призначення.
В. о. начальника інституту Олександр Тищенко привітав учасників семінару та зазначив, що вдосконалення автоматичних систем забезпечення протипожежного захисту є важливим інструментом запобігання катастроф будь-якого масштабу.
Тематика семінару передбачала наступні напрямки: сучасні системи пожежної сигналізації, автоматичного та автономного пожежогасіння, протидимного захисту та керування евакуюванням: стан та перспективи розвитку; розробка та вдосконалення систем протипожежного захисту будівель та споруд різного призначення; особливості вибору та застосування систем протипожежного захисту; нові наукові результати досліджень і практичних досягнень у сфері пожежної безпеки електроустановок.
Участь в роботі семінару взяли більше 12 суб’єктів господарювання, які надають послуги протипожежного призначення, а також співробітники, курсанти та студенти інституту.
Проведення подібних семінарів сприяє обміну досвідом у галузі систем протипожежного захисту, удосконаленню існуючої продукції та надає можливість вивчення новітніх розробок.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ