В ЧlПБ долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності та провели I етап Міжнародного конкурсу з української мови

В ЧlПБ долучилися до написання  Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності та провели I етап Міжнародного конкурсу з української мови

8 листопада курсанти Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Диктант щорічно проводиться до Дня української писемності та мови. Цю акцію в Україні започатковано ще в 2000-му році. Відтоді щороку всі охочі можуть долучитися до даного заходу та з’ясувати наскільки добре знають державну мову.
Також напередодні, 7 листопада, в інституті серед курсантів та студентів був проведений I етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, мета якого – сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу та виховання у молодого покоління українців поваги до мови.
Відкриваючи захід, голова журі – доцент кафедри іноземних мов Олеся Міненко розповіла про етимологію дня української писемності та мови та зазначила, що лише любов до своєї нації, культури, повага до споконвічних традицій українського народу виховують у громадян держави любов до рідної мови.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ