ЧlПБ відвідав Голова Черкаської ОДА Роман Боднар

ЧlПБ відвідав Голова Черкаської ОДА Роман Боднар

6 листопада Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відвідав Голова Черкаської ОДА Роман Боднар. На території спортивного комплексу ЧІПБ він перевірив готовність до роботи в осінньо-зимовий період територіальних формувань цивільного захисту області, переглянув показові виступи кращих спортсменів інституту.
Потім Роман Миколайович разом з в. о. начальника інституту Олександром Тищенком, начальником У ДСНС України у Черкаській області Віктором Гвоздем, начальником Управління цивільного захисту ЧОДА Юрієм Скоробагатовим вшанували пам’ять випускників навчального закладу – Героїв Чорнобиля лейтенантів Віктора Кібенка і Володимира Правика та усіх вогнеборців-чорнобильців покладанням квітів до Монументу на їх честь.
В комплексі з підготовки керівника ліквідації надзвичайної ситуацій інституту Олександр Михайлович розповів Р. Боднару про підготовку в ЧІПБ фахівців рятувальної справи для Служби Порятунку.
Також гостям розповіли про героїчний подвиг випускників – учасників бойових дій на сході країни Олексія Панченка та Ігоря Бойка та про засновників навчального закладу Олександра Герасимова, Олега Стояновича, Пилипа Десятникова.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ