Завершив свою роботу XVIII Міжнародний виставковий форум «Технології захисту/ ПожТех – 2019»

Завершив свою роботу XVIII Міжнародний виставковий форум «Технології захисту/ ПожТех – 2019»

11 жовтня завершив свою роботу XVIII Міжнародний виставковий форум «Технології захисту/ ПожТех – 2019».
Дана виставка – це не лише демонстрація сучасних технічних систем безпеки та засобів захисту, але й впровадження перспективних розробок та інноваційних технологій в Україні. За 17 років форум став авторитетною подією у сфері промислової та пожежної безпеки, а також важливим професійним заходом для спеціалістів з охорони праці та рятувальників.
Протягом трьох днів виставка працювала для охочих ознайомитися зі специфікою питань пожежної безпеки та цивільного захисту.
Експозиція Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України на форумі користувалася популярністю у відвідувачів, які цікавилися провідними науковими розробками у сфері пожежної безпеки.
Співробітники ЧІПБ продемонстрували експериментальну установку «Макетний зразок індивідуального засобу протитеплового захисту особового складу підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України», пожежний ствол із світлозвуковим сигналізатором напруги, диспергуючі ручні та стаціонарні пожежні стволи, комп’ютерну програму «Довідник небезпечних речовин», портативний піногенератор, мобільний генератор піни високої кратності, автономний теплозахисний пристрій, автоматизовану систему моніторингу стану газобалонного обладнання з можливістю автоматичного припинення подачі горючої суміші, систему моніторингу параметрів потоку вогнегасної речовини в пожежних рукавах, модуль-міношукач до безпілотних літальних апаратів, експериментальну установку «Сіпоріз», пристрій для орієнтації в умовах обмеженої видимості, установку для дослідження припинення горіння методом флегматизації.
Організатори форуму «Технології захисту / ПожТех – 2019» високо оцінили виставкову експозицію ЧІПБ та виразили сподівання на подальшу співпрацю.

Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ