Представники ЧlПБ беруть участь у ХVIII Міжнародній спеціалізованій виставці «Технології захисту/ПожТех – 2019»

Представники ЧlПБ беруть участь у ХVIII Міжнародній спеціалізованій  виставці «Технології захисту/ПожТех – 2019»

З 8 до 11 жовтня у Києві на території Міжнародного виставкового центру відбувається ХVІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех – 2019» – головний галузевий виставковий проект у сфері пожежної безпеки, промислової безпеки та охорони праці, засобів захисту та рятувальної справи.
У перший день роботи виставки її відвідав Голова ДСНС Микола Чечоткін, який ознайомився зі зразками сучасних технічних систем безпеки та засобів захисту, новітньою пожежною технікою та обладнанням, тощо.
У рамках заходу розпочала роботу й експозиція Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України. Протягом дня співробітники інституту розповідали відвідувачам про діяльність ЧІПБ, основні напрямки та напрацювання.
Також 8 жовтня відбулося відкриття XXI Всеукраїнської науково-практичної конференції «Розвиток цивільного захисту в сучасних безпекових умовах», під час якої учасники розбирали питання стану реалізації завдань реформування системи ДСНС, шляхи удосконалення взаємодії між складовими сектору безпеки і оборони під час реалізації завдань цивільного захисту у сучасних умовах, а також перспективи розмежування суб’єктів забезпечення цивільного захисту в умовах реформування місцевого. Під час конференції нагородили переможців VI щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Авторський колектив ЧІПБ у складі Дениса Лагна та Олега Баса у номінації «Новітні технології, засоби цивільного та протипожежного захисту» за роботу «Пристрій для орієнтації в умовах обмеженої видимості» отримали Диплом за 2-ге місце.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ, за інформацією сайту: www.dsns.gov.ua