В ЧlПБ відбулися заходи з нагоди Дня юриста

В ЧlПБ відбулися заходи з нагоди Дня юриста

8 жовтня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулися заходи з нагоди Дня юриста.
Перед початком свята студентка 3-го курсу Карина Кононенко, яка визнана «Кращою студенткою інституту – 2019 року», мала змогу відчути себе викладачем і для першокурсників, що здобувають вищу освіту за спеціальністю «Право», провела лекційне заняття на тему: «Деонтологічні аспекти юридичної практики».
Потім в конференцзалі ЧІПБ зі словами привітань до присутніх звернувся заступник начальника інституту по службі Станіслав Щіпець, який зазначив: «День юриста — визначне свято, оскільки воно об’єднує юристів різних сфер діяльності, а також майбутніх правознавців, які будуть служити захисту прав і свобод українського суспільства».
З нагоди свята за високий професіоналізм у роботі, активну участь у громадському житті були врученні Грамоти інституту доценту кафедри управління у сфері цивільного захисту Аліні Білеці, юристконсульту юридичного відділення ЧІПБ Ірині Лісовій, адвокату Максиму Тептюку та студенткам 3-го курсу Катерині Грабіжній, Аліні Загороднюк та Ірині Шведенко.
До слів привітання долучилася і завідувачка кафедри управління у сфері цивільного захисту Тетяна Кришталь, яка привітала усіх присутніх зі святом, а студентам-правовикам побажала працелюбності й наснаги до навчання.
Після цього відбулася церемонія посвяти першокурсників-правників.
Відстояти законні інтереси, відновити справедливість – це робота юристів, людей, що представляють професію, престиж і відповідальність якої постійно зростає.
Зі Святом!


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ