В ЧlПБ відбулися урочисті заходи до Дня працівників освіти

В ЧlПБ відбулися урочисті заходи до Дня працівників освіти

4 жовтня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулися урочистості до Дня працівників освіти. Традиційно в Україні його святкують у першу неділю жовтня.
На початку заходу в. о. начальника інституту Олександр Тищенко привітав присутніх зі святом та наголосив: «Вітаю усіх, хто обрав своїм життєвим покликанням професію вчителя! Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите молодь пізнавати нове, берегти культурну спадщину та професійні традиції».
Під час заходу за високий професіоналізм у роботі, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівників освіти ювілейними медалями «45 років навчального закладу» нагородили співробітників ЧІПБ: Володимира Архипенка, Артема Биченка, Тетяну Чубіну, Сергія Засунька, Андрія Снісаренка, Віктора Покалюка, Віталія Нуянзіна, Бориса Орла.
За сумлінне і високопрофесійне виконання службового обов’язку пам’ятними медалями «Чарівна сила України» нагородили жінок інституту: Тетяну Кришталь, Марину Томенко, Яну Змагу, Ларису Маладику, Оксану Іващенко, Нелю Вовк, Діану Котляр.
Грамотами інституту нагородили: Олександра Дядюшенка, Руслана Мельника, Дарію Шаріпову, Віктора Березу, Людмилу Вороновську, Юрія Дендаренка, Петра Заїку, Наталію Єремеєву, Тетяну Магльовану, Юлію Панімаш, Миколу Хлівного, Ігоря Частоколенка, Тетяну Костенко.
За підсумками Відкритого конкурсу на кращий патент у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки, що відбувся 17.09.2019 року в Національному університеті цивільного захисту України, Диплом ІІ ступеня за патент на корисну модель «Пристрій для захисту обличчя рятувальника від дії тепла» вручили Тетяні Костенко.
Під час урочистостей Олександр Михайлович за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, проявлену мужність під час ліквідації пожежі вручив Грамоту, лист подяки батькам курсанту 32-го навчального взводу Павлу Ромному та оголосив йому 5 діб відпустки.
Завершився захід виступами творчих колективів навчального закладу.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ