Ювілей фотографа Сергія Федоренка

Ювілей фотографа Сергія Федоренка

9 вересня святкує свій Ювілей фотограф Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України Сергій Федоренко.
Людина чудової вдачі, без якої не відбувається жоден захід у навчальному закладі.
Сергій Дмитрович 17 років свого життя віддав пожежній службі, беручи безпосередню участь у ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій, серед захоплень якого любов до фотографії.
З 1991 року Сергій Дмитрович – представник Спілки фотохудожників України. Захоплюючись фотографуванням пейзажів, він брав участь у фотовиставках 1996, 1998 років, що проходили в Києві.
Керівництво навчального закладу, високо оцінивши здібності С. Д. Федоренка, запропонувало йому фотографувати всі важливі події життя колективу. І мусимо зазначити – це йому вдається на славу!
Як завжди зазначає Сергій Дмитрович: «Батьківщині потрібні сильні й здорові чоловіки!». Саме тому, ще одним неймовірним його захопленням є парашутний спорт, яким він займається у вільний від роботи час.
Тож сьогодні ми вітаємо з Днем народження незвичайну людину, яка бачить усе через об’єктив фотоапарата, помічаючи найменші деталі навколо нас!
Ви робите наш світ прекраснішим, з допомогою своїх фотографій і ми бажаємо Вам побільше натхнення, якісних знімків і незабутніх краєвидів!
Нехай з будь-якої сторони життя буде у вигідному ракурсі, нехай всі знімки, зроблені Вашою рукою, будуть повні пишноти і краси, хай Ваше серце, немов об’єктив, ловить всі чудові моменти й щасливі емоції. Бажаємо нових ідей, креативу, саморозвитку і досконалості в кожному дні!

З повагою,

колектив ЧІПБ