Ювілей матері Героя

Ювілей матері Героя

Вітаємо та низько вклоняємося в День народження Наталії Іванівні Правик – матері Героя-чорнобильця, випускника на той час Черкаського пожежно-технічного училища Володимира Правика, який у ніч на 26 квітня на Чорнобильській АЕС одним із перших вступив у двобій із небезпечним атомом, захистивши людство від катастрофи планетарного масштабу.
«Він учинив дуже порядно, — каже Наталія Іванівна, — не пустив своїх хлопців із караулу на дах, а сам двічі туди підіймався. Усі вони лишилися живими. Ще й не раз мені дякували за те, що такого сина виховала».
Через це Наталія Іванівна Правик однією з перших отримала нагороду «Жінка року» в номінації «Мати Героя», яку проводить громадська організація «Федерація жінок за мир у всьо¬му світі».
Вона й зараз показує багатьом приклад здорового способу життя, ентузіазму, віри у майбутнє.
Наталія Іванівна завжди присутня на різних заходах в Черкаському інституті пожежної безпеки НУЦЗ України, вручає першокурсникам службові посвідчення, а випускникам дипломи, бажаючи кожному із них гарного навчання та служби, бути цілеспрямованими, сміливими та готовими прийти на допомогу людям, як це зробив її син Володя.
Від колективу інституту вітаємо Вас, Наталія Іванівна, з Ювілеєм, бажаємо міцного здоров’я, добробуту, щастя й довгих років життя!