Урок мужності

Урок мужності

2 вересня «Урок мужності» для курсантів навчального закладу провів професор кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт інституту, колишній ректор Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС, двічі нагороджений медаллю «За відвагу на пожежі», генерал-майор внутрішньої служби у відставці, Микола Шкарабура, родинна династія якого в пожежній охороні також має значний здобуток – понад п’ятсот років.
Микола Григорович розповів про свій життєвий та професійний шлях, проаналізував протипожежне забезпечення та методи гасіння пожеж у різних країнах світу. Також майбутнім рятувальникам М. Шкарабура розповів про використання різних технічних заходів при ліквідації пожеж у світових екосистемах.
Подібні «Уроки мужності» є складовою комплексного підходу до формування професійної готовності курсантів та студентів, який передбачає необхідність визначення особистісних мотивацій, що в подальшому закріпить упевненість у виборі відповідального ставлення до служби державі та українському народові.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ