Команда ЧlПБ здобула перше місце у змаганнях «Козацькі забави»

Команда ЧlПБ здобула перше місце у змаганнях «Козацькі забави»

30 серпня на території спорткомплексу «Динамо» (мікрорайон Дахнівка) відбулися традиційні змагання «Козацькі забави», присвячені пам’яті «Почесного динамівця» О. А. Аксьонова та Чемпіонат Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» України з перетягування канату.
У програму змагань «Козацькі забави» увійшло 5 дисциплін: армреслінг, стрибки в довжину з місця, метання гирі, настільний теніс та дартс.
За результатами командної першості «Козацьких забав» вперше перемогу здобули представники ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, друге місце виборола команда Управління СБУ в Черкаській області, а третє – спортсмени Управління ДСНС України у Черкаській області.
У Чемпіонаті з перетягування канату команда ЧІПБ стала третьою.
Майор с. ц. з. Віталій Назаренко, співробітник інституту Денис Іваненко та курсант Артур Солін стали срібними призерами з армреслінгу.
В особистих заліках з метання гирі підполковник с. ц. з. Олексій Гордієнко та курсант Олексій Кирилін – друге місце. У стрибках в довжину курсантка Олександра Пономаренко та студентка Анна Шпиг вибороли перше місце, у змаганнях з настільного тенісу курсант Денис Аврамов здобув перемогу, а у турнірі з дартс майор с. ц. з Вадим Гончаренко і підполковник с. ц. з. Костянтин Григоренко також отримали перше місце.

Вітаємо спорстменів ЧІПБ та бажаємо подальших перемог!