Навчально-методичні збори з організації службової та професійної підготовки

Навчально-методичні збори  з організації службової та професійної підготовки

З 28 до 29 серпня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України проводилися навчально-методичні збори з організації службової та професійної підготовки осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту територіальних органів ДСНС, підрозділів центрального підпорядкування ДСНС та закладів освіти цивільного захисту.
Загалом більше 80-ти рятувальників розглядали питання навчально-виробничого процесу в навчальних пунктах аварійно-рятувальних загонів спеціального призначення (загонів технічної служби) головних управлінь (управлінь) ДСНС України в областях, Навчального центру Головного управління ДСНС України у м. Києві. Також представникам зборів довели основні вимоги щодо роботи в Єдиній державній електронній базі з питань освіти, порядку атестації педагогічних працівників професійних (професійно-технічних) навчальних закладів.
Під час заходів рятувальники обмінювалися досвідом у сфері організації службової та професійної підготовки та підбили підсумки своєї діяльності у 2018/2019 навчальному році та І півріччі 2019 року.
У ЧІПБ гостям розповіли про історію становлення та розвитку навчального закладу, про героїчні подвиги випускників Володимира Правика, Віктора Кібенка, Олексія Панченка та Ігоря Бойка.
На психологічній смузі перешкод молоді вогнеборці-рятувальники для представників зборів продемонстрували свої вміння з гасіння пожеж різної складності та рятування людей. Усі бажаючі мали змогу ознайомитися із навчально-матеріальною базою інституту, зокрема сучасними аудиторіями, спортивним комплексом європейського зразка та курсантським гуртожитком.
Учасники зборів розглянули усі заплановані питання, обмінялися досвідом та сфотографувалися на згадку!


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ