У ЧlПБ відзначили День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави

У ЧlПБ відзначили День пам’яті захисників України,  які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави

29 серпня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відзначили День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Серед Героїв, пам’ять яких вшанували сьогодні, випускники навчального закладу Олексій Панченко та Ігор Бойко.
У своєму зверненні до присутніх в. о. начальника інституту Олександр Тищенко зазначив, що цей день визнано днем пам’яті на знак глибокої вдячності відвазі, силі духу і стійкості громадян, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини.
На заході були присутні батько та син загиблого Героя Олексія Панченка. «Пам’ять про героїзм та подвиги воїнів-захисників ніколи не згасає – вона живе вічно!», – зазначив батько Олексія – Анатолій Панченко – лікар-терапевт медико-санітарної частини інституту. Син Сергій також працює в ЧІПБ та має високі показники в службовій діяльності.
Завершилися заходи хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіальних дошок, встановлених на честь загиблих Героїв О. Панченка та І. Бойка, які мужньо й героїчно боронили цілісність нашої Батьківщини. Цього дня співробітники, курсанти та студенти також взяли участь у міських заходах із вшанування пам’яті Героїв.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ