“272 родини рятувальників ДСНС отримали власне житло завдяки програмі пільгового фінансового лізингу”, – Микола Чечоткін

“272 родини рятувальників ДСНС отримали власне житло завдяки програмі пільгового фінансового лізингу”, – Микола Чечоткін

27 серпня в Міністерстві внутрішніх справ відбулася презентація перших результатів роботи мотиваційної програми для рятувальників та правоохоронців щодо забезпечення житлом на умовах пільгового фінансового лізингу.
«Сьогодні ми можемо підбити перші підсумки реалізації цього важливого соціального проекту. Лише за чотири місяці – з травня по серпень 2019 року, коли програма повноцінно запрацювала, понад 500 родин отримали житло. До кінця року ми очікуємо, що таких родин буде додатково 1000. Незабезпеченість житлом рятувальників та поліцейських ми маємо подолати за 3 роки », – сказав Арсен Аваков.
Міністр внутрішніх справ зауважив, що близько 23 тисяч співробітників ДСНС потребують поліпшення житлових умов. Водночас щорічно держава може забезпечити житлом менше 1% цих працівників.
Голова ДСНС Микола Чечоткін зазначив, що на сьогоднішній день працівниками служби вже оформлені договори по отриманню 272 квартир, ведеться робота по 524 квартирам.
«Всього ж в базі зареєстровано 2 тис. 172 заявки на отримання квартир за цією програмою», – сказав Голова Служби.
Він підкреслив, що такий механізм мотивації співробітників ДСНС сприятиме особистому розвитку особового складу, допоможе зосередитись на професійному зростанні та бути впевненими у власному майбутньому.
У свою чергу, Міністр фінансів Оксана Маркарова зауважила, що лізинг дозволяє швидко забезпечити житлом, залучити додаткові ресурси, а наші бюджетні ресурси використовувати як перший внесок і співфінансування від держави для того, щоб охопити більшу кількість людей.
“Ця програма не тільки зручна, вона співпадає з тими цілями, які є у поліції та рятувальників. Чим краще і чим довше ви працюєте, тим дешевшою ця програма є для вас», -підкреслила вона.


ДСНС