Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Незалежності України

Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Незалежності України

23 серпня у Києві в Державній службі України з надзвичайних ситуацій з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Незалежності України Голова Служби Микола Чечоткін вручив рятувальникам ДСНС відзнаки Міністерства внутрішніх справ України, відомчі нагороди, Грамоти, Подяки, а також іменні годинники. Серед нагороджених був і співробітник ЧІПБ полковник с. ц. з. Віктор Покалюк, який отримав Нагрудний знак «Знак пошани».
Цього дня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України в. о. начальника інституту Олександр Тищенко привітав співробітників та курсантів із державними святами та наголосив, що патріотизм і згуртованість, гордість за Україну, — це почуття, які єднають громадян у єдиному прагненні благополуччя, миру і злагоди в ім’я процвітання держави.
Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять усіх мужніх синів України, які власними вчинками відстоювали цілісність та суверенність нашої Батьківщини, захищали український народ від техногенних і природних лих та їх наслідків, розбудовували нашу незалежну країну. Олександр Михайлович зазначив, що наші випускники є прикладом героїзму для всього українського народу.
Під час заходу за високий професіоналізм у роботі, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Незалежності України були відзначені кращі співробітники, курсанти та ветерани.
Грамотою ДСНС України нагородили підполковника с. ц. з. Олександра Дячкова, Подякою ДСНС України – ад’юнкта Євгена Ткаченка; Почесну грамоту ЧОДА вручили полковнику с. ц. з. Олександру Джулаю; Почесною грамотою Черкаської обласної ради відзначили підполковника с. ц. з. Олександра Дядюшенка та співробітницю інституту Тетяну Борисенко; Почесними грамотами Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту нагородили Сергія Биченка, Станіслава Буцмака, Грамотами величі, честі і достоїнства – ветерана інституту Ростислава Мазуровського та співробітника ЧІПБ Георгія Єлагіна; Подяку Управління у справах сім’ї молоді та спорту ЧОДА вручили курсантці 1-го курсу Валентині Бахал; Грамотами інституту були відзначені курсанти: Дарина Балюра, Вадим Бугай, Богдан Ліфиренко, Євген Сердюк, Максим Тимарський. Погони капітана служби цивільного захисту вручили заступнику начальника курсу Василю Сущенку.
Завершилися заходи урочистим маршем офіцерського та курсантських підрозділів навчального закладу.
Також у Черкасах на Соборній площі під час урочистостей Почесними Грамотами ЧОДА були нагороджені: підполковники с. ц. з. Алла Нойдорф та Яна Змага, Подяками від Черкаської міської ради: підполковник с. ц. з. Олексій Гордієнко, Анатолій Гончаренко та Олександр Рудешко.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ