Рятувальники ДСНС вшанували пам’ять колег, що загинули при виконанні службових обов’язків

Рятувальники ДСНС вшанували пам’ять колег, що загинули при виконанні службових обов’язків

22 серпня на Солом’янській площі Києва керівництво МВС вшанувало пам’ять 1 тисячі 671 працівника органів внутрішніх справ, – правоохоронців, гвардійців, рятувальників та прикордонників, які загинули при виконанні службових обов’язків за роки незалежності України.
Участь у пам’ятному заході взяли Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, керівництво Національної поліції, Національної гвардії, Державної прикордонної та Міграційної служб та Голова ДСНС Микола Чечоткін. Вшанували загиблих патріотів їх рідні, ветерани АТО і ООС. У заході також взяли участь 30 курсантів Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.
«Сьогодні ми вклоняємося матерям, вдовам, дітям правоохоронців, які віддали життя за справу боротьби зі злочинністю та військовою агресією. Мужність і самовідданість працівників внутрішніх справ: поліцейських, гвардійців, прикордонників, рятувальників назавжди стане прикладом самовідданого служіння своєму народові та зразком справжнього патріотизму. Це приклад для нашої молоді», – сказав Арсен Аваков.
Цього ж дня було започатковано нову пам’ятну традицію — запалювати свічку пам’яті, як згадку про загиблих правоохоронців.
Завершився захід церемонією покладання квітів до пам’ятних плит, на яких, на жаль, і цього року з’явилися імена загиблих вогнеборців…
Також на території Головного управління національної поліції в Черкаській області в. о. начальника інституту Олександр Тищенко разом із співробітниками та курсантами вшанували пам’ять загиблих працівників ОВС, які, не вагаючись, віддали своє життя, залишившись вірними Присязі та українському народу.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ