Початок табірного збору для молодого поповнення

Початок табірного збору для молодого поповнення

17 серпня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України для молодого поповнення навчального закладу розпочався двотижневий табірний збір, що є початковим періодом проходження служби в навчальному закладі.
В центрі культури та дозвілля для молоді та їх батьків співробітники інституту розповіли про умови проживання та навчання, можливості розвитку будь-яких талантів особистості: наукових, спортивних чи творчих.
Протягом двох тижнів хлопці та дівчата будуть формуватися як колектив та загартовуватися під керівництвом досвідчених командирів.
У плані проведення табірного збору передбачені теоретична та фізична підготовки, зустріч з ветеранами, заняття з техніки безпеки, різноманітні культмасові заходи, розповідь про історію та розвиток ЧІПБ як престижного навчального закладу із багаторічними славними традиціями й високими досягненнями.
Через кілька тижнів на молоде поповнення чекає не менш важлива подія в їх житті – складання Присяги служби цивільного захисту.
Професія рятувальника відповідальна та важлива! Нею оволодівають люди з великою силою волі, які незважаючи ні на що, готові захистити найбільшу цінність нашої держави – її громадян, а значить саму державу Україну.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ