Третє місце у пожежній естафеті 4 х 100 м

Третє місце у пожежній естафеті 4 х 100 м

З 31 липня до 2 серпня у Тернополі відбуваються змагання за Кубок України з пожежно-прикладного спорту, участь у яких бере і команда Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.
Загалом призові місця виборюють представники 16 команд з різних куточків України. Всього 146 учасників, серед яких 9 жінок, які змагатимуться поза регламентом, в особистому заліку.
Програма змагань передбачає: підйом на швидкість по штурмовій драбині на 4-й поверх навчальної башти, пожежна естафета 4 х 100 м, 100-метрова смуга з перешкодами та бойове розгортання від мотопомпи.
В перший день команда ЧІПБ у складі: заслуженого майстра спорту України з пожежно-прикладного спорту, викладача кафедри спеціальної та фізичної підготовки старшого лейтенанта с. ц. з. Арсена Іпієва та курсантів Владислава Хлібодара, Владислава Циганка і Олексія Хижняка у подоланні пожежної естафети 4 х 100 м зайняла третє місце.
Сьогодні, 1 серпня, учасники долатимуть стометрову смугу з перешкодами та здійснюватимуть бойове розгортання від мотопомпи.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ