Співробітники інституту взяли участь у міжнародній програмі стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти

Співробітники інституту  взяли участь у міжнародній програмі стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти

З 20 червня до 11 липня представники кафедри пожежно-профілактичної роботи ЧІПБ Оксана Кириченко, полковник с. ц. з. Лариса Хаткова і полковник с. ц. з. Валентин Мельник брали участь у міжнародній програмі стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти «Інтернаціоналізація вищої освіти. Нові та інноваційні методи викладання. Реалізація міжнародних освітніх проектів в фінансовій перспективі ЄС», який відбувався на базі Університету Collegium Civitas, м. Варшава, Республіка Польща.
Програма стажування складалася з двох модулів, перший модуль – дистанційне навчання; другий – виїзний, тривав з 9 до 11 липня в Університеті Collegium Civitas та передбачав участь у семінарах та лекціях, а також презентацію власного проекту.
Представники ЧІПБ підготували та презентували проект «Формування професійної компетенції учасників процесу університетської освіти в умовах інтернаціоналізації вищої освіти на основі активних форм навчання».

Відділення міжнародного співробітництва