В ЧlПБ завітали Олег Телятников та Микола Батечко

В ЧlПБ завітали Олег Телятников та Микола Батечко

9 липня в Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України завітали: Олег Телятников – випускник нашого навчального закладу 1994 року, приватний експерт з питань пожежної безпеки, син легендарного Героя Чорнобиля генерал-майора вн. сл. Леоніда Телятникова та Микола Батечко – Голова профспілкового комітету ГУ ДСНС України у м. Києві, заступник голови Міжнародної громадської організації інвалідів війни, Чорнобиля, осіб, які захворіли на гостру променеву хворобу та членів їх сімей «Промінь 5-2», ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Під час візиту гості вшанували пам’ять випускників навчального закладу Володимира Правика і Віктора Кібенка та усіх вогнеборців-чорнобильців покладанням квітів до Монументу на їх честь.
Олег Леонідович та Микола Васильович для користування курсантами в навчальній пожежно-рятувальній частині інституту вручили сучасні пожежні каски, а в музей передали художній експонат, на якому зображений Герой Чорнобиля, на той час майор внутрішньої служби Леонід Телятников – який в ніч на 26 квітня 1986 року, коли сталася пожежа на ЧАЕС через 7 хвилин після сигналу аварії прибув до аварійного енергоблоку та незважаючи на реальну загрозу радіоактивного опромінення, нарівні з підлеглими був у перших лавах вогнеборців.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ