Арсен Іпієв – срібний призер Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту

Арсен Іпієв – срібний призер Чемпіонату України  з пожежно-прикладного спорту

2 липня на території спортивного комплексу Головного управління ДСНС України у Харківській області розпочався перший день ХХVІІ Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту серед дорослих та юнаків.
Участь у заході взяли Голова ДСНС України Микола Чечоткін, віце-президент Федерації пожежно-прикладного спорту ДСНС України Олександр Тарасов та інші почесні гості.
“З року в рік пожежно-прикладний спорт допомагає рятувальникам з усієї країни навчитися працювати в умовах максимально наближених до реальності та не розгубитися перед справжньою небезпекою”, – зазначив Микола Чечоткін, вітаючи учасників.
Цього року у Чемпіонаті змагаються понад 360 спортсменів та спортсменок з різних областей України, а також представники із вищих навчальних закладів системи ДСНС, серед яких і команда Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України. Загалом 41 команда дорослих та юнаків.
За результатами першого дня у фінальному забігу чоловіків у підійманні по штурмовій драбині на 4-й поверх навчальної вежі «срібло» здобув заслужений майстер спорту України, Чемпіон світу, викладач кафедри спеціальної та фізичної підготовки ЧІПБ старший лейтенант с. ц. з. Арсен Іпієв.
Сьогодні, 3 липня, учасники Чемпіонату змагаються у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами та підійманні по висувній драбині на 3-й поверх навчальної вежі.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ