Співробітники ЧlПБ Валерія Іваненко та Олексій Кирилін – переможці Чемпіонату України з легкої атлетики

Співробітники ЧlПБ Валерія Іваненко та Олексій Кирилін – переможці Чемпіонату України з легкої атлетики

27–30 червня в Луцьку відбувався Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, участь у якому взяли і співробітники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України: МС з легкої атлетики, Олімпійська чемпіонка III літніх Юнацьких олімпійських ігор (метання молота), Чемпіонка та рекордсменка чемпіонатів Європи (юніори), представниця національної збірної України з легкої атлетики (юніори) Валерія Іваненко та срібний призер Чемпіонату світу U 18, КМС з легкої атлетики Олексій Кирилін.
У категоріях юніори серед дівчат Валерія Іваненко здобула 1 місце в метанні молота, а Олексій Кирилін став переможцем серед хлопців у метанні диску.
Зазначимо, що співробітники ЧІПБ будуть брати участь у Чемпіонаті Европи з легкої атлетики, який відбудеться 18 – 21 липня 2019 року в місті Борос, Швеція.
Вітаємо наших Чемпіонів та їх тренера співробітника ЧІПБ, майстра спорту України з гирьового спорту, кандидата у майстри спорту з легкої атлетики, заслуженого тренера України з легкої атлетики Олександра Іваненка.

Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ