Курсанти інституту – переможці та призери Чемпіонату України з морського багатоборства

Курсанти інституту – переможці та призери  Чемпіонату України з морського багатоборства

З 26 до 30 червня у Черкасах курсанти ЧІПБ: Максим Настасієнко, Дмитро Чумаченко, Микита Маковський та Сергій Рибій взяли участь у Чемпіонаті України з морського багатоборства серед чоловіків та юніорів.
Учасниками змагань стали 10 команд із 9 регіонів України, котрі виборювали звання найсильніших у таких видах: стрільба, біг (800 м), плавання (200 м).
Збірну від Черкаської області представляли дві команди, до складу яких входили курсанти ЧІПБ. За результатами Чемпіонату команда «Черкаси-1», у якій виступали Максим і Дмитро, виконавши нормативи кандидатів у майстри спорту з морського багатоборства, здобули І місце. Команда «Черкаси 2», у якій виступали Микита та Сергій, зайняли ІІ місце.
Зазначимо, що М. Настасієнко та Д. Чумаченко у складі збірної команди України будуть брати участь у Чемпіонаті Європи з морського багатоборства, який відбудеться 6 серпня 2019 року в Естонії.
Також, 30 червня у Черкасах проходив Чемпіонат України з веслування на ялах, де Максим і Дмитро здобули впевнену перемогу, виконавши нормативи майстрів спорту України.
Ми щиро пишаємося успіхами і здобутками вихованців ЧІПБ. Вітаємо наших спортсменів і їх тренера, співробітника інституту Наталію Калашник.