В ЧІПБ відбулися урочистості до Дня Конституції України

В ЧІПБ відбулися урочистості до Дня Конституції України

27 червня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулися урочистості до Дня Конституції України.
З вітальним словом до присутніх звернувся в. о. начальника інституту Олександр Тищенко, який зазначив: «Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Бажаю вам успіхів і плідної праці на благо українського народу».
На початку заходу Олександр Михайлович разом із першим заступником Голови ЧОО ФСТ «Динамо» України Сергієм Кривопишиним урочисто привітали співробітницю інституту, викладачку кафедри спеціальної та фізичної підготовки, МСМК з дзюдо та самбо, дворазову чемпіонку Європи Анастасію Cапсай з перемогою у ІІ Європейських іграх, які проходять у Мінську з 21 до 30 червня.
Під час урочистостей за високий професіоналізм, досягнення вагомих показників у службовій діяльності, сумлінне виконання обов’язків та з нагоди 23-ї річниці Конституції України були відзначені кращі співробітники та курсанти. Подяками МВС України нагородили Віктора Березу та Юрія Підгорецького. Почесною грамотою ДСНС України був відзначений Андрій Березовський; Грамоту ДСНС України отримав Тарас Юрга. Подяку міського голови Черкаси вручили Василю Корецькому. Подяками Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА нагородили курсантів: Аміну Кірєєву, Вадима Дейнеку, Вікторію Омельчук та Каріну Кононенко. Грамоти інституту вручили Дмитру Вєкову, Валентину Дивню та ветеранам навчального закладу – Петру Понурі та Володимиру Чауну.
Погони старшого лейтенанта с. ц. з. вручили Вікторії Філіповій, а погони старшого сержанта с. ц. з. отримали курсанти 4-го курсу: Валентин Загороднюк і Євген Сердюк.
Потім присутні вшанували пам’ять випускників навчального закладу – учасників АТО, які віддали своє життя за цілісність і незалежність нашої держави, Олексія Панченка та Ігоря Бойка.
Також сьогодні у Черкасах представники інституту разом із керівництвом обласної, міської влади та громадськістю взяли участь у церемонії покладанні квітів до погруддя Михайлу Сироті – одному із авторів діючої Конституції України.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ