В ЧlПБ відбулися навчально-тренувальні показові заняття

В ЧlПБ відбулися навчально-тренувальні показові заняття

25 червня в Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України завітали: генеральний директор німецької компанії – виробника сучасних засобів пожежогасіння Стефан Черні та її партнери, представники в Україні, Олеся Дембіцька, Юрій Дядик та Андрій Назарчук.
Перед початком заходу традиційно знайомство з інститутом для гостей розпочалося з екскурсії навчальним закладом, який поєднує історію та сучасність.
Головною метою зустрічі було проведення навчально-тренувальних показових занять для співробітників, курсантів ЧІПБ, рятувальників У ДСНС у Черкаській області, представників Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота та співробітників патрульної поліції.
На початку зустрічі в. о. начальника ЧІПБ Олександр Тищенко привітав усіх присутніх та наголосив, що ця зустріч є чудовою нагодою для ознайомлення із новітніми високоефективними технічними засобами пожежогасіння, які необхідні для успішного виконання всього комплексу завдань, що стоять перед підрозділами оперативно-рятувальних служб.
Представники компанії вручили колективу інституту костюм хімічного захисту для подальшого використання на практичних навчаннях курсантами інституту.
Також для учасників заходу організували презентацію даного обладнання, ознайомили з його технічними характеристиками та особливостями застосування.
Під час практичної частини курсанти ЧІПБ мали можливість попрацювати із новітніми засобами: тепловізорами, портативними та моторизованими системами пожежогасіння із можливостями подачі HiPRESS і HiCAFS пін.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ