Курсанти та студенти інституту долучилися до Європейського тижня сталої енергетики

Курсанти та студенти інституту долучилися до  Європейського тижня сталої енергетики

В рамках проведення Європейського тижня сталої енергетики 7 червня у Черкасах курсанти та студенти ЧІПБ, які навчаються за спеціальностями «Екологія» та «Цивільна безпека», взяли участь у просвітницькому заході «Зелений менеджер».
Зазначимо, що «Зелений менеджер» – гра, яка корисна для отримання нових екологічних навичок та вмінь у дотриманні балансу між обмеженими природними ресурсами та забезпеченням життєво необхідних потреб населення (вода, продовольство, енергія, гроші) з користю для довкілля. Крім того, «Зелений менеджер» дає розуміння основних причин змін клімату та шляхів їх вирішення; забезпечує досвід командної роботи; знайомить із принципами роботи міжнародних договорів та організацій.
Суть гри полягає в тому, що кожна команда повинна забезпечувати добробут та процвітання країни, водночас знижуючи викиди вуглекислого газу з метою вирішення глобальної проблеми зміни клімату.
Курсанти та студенти отримали чудову нагоду здобути нові практичні навички та вміння балансувати між обмеженими природними ресурсами та забезпеченням життєво необхідними потребами з користю для довкілля.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ