В ЧlПБ з робочим візитом завітала делегація із Республіки Вірменія

В ЧlПБ з робочим візитом завітала делегація із Республіки Вірменія

5 червня Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України з робочим візитом відвідала делегація із Республіки Вірменія: Давид Мелкумян – начальник відділу вибухо і пожежно-технічної експертизи Національного бюро експертизи та Маргарита Алоян – почеркознавець цього відділу.
В музеї інституту гостей ознайомили із унікальними фото, картинами, стендами, архітектурними моделями, технічним обладнанням роботи рятувальників минулих часів, історичними експонатами становлення і розвитку навчального закладу. З особливою повагою представники делегації віднеслися до героїчного подвигу випускників – учасників АТО Олексія Панченка та Ігоря Бойка, які ціною власного життя боронили Україну від ворога, а також випускників – Героїв Чорнобиля Володимира Правика і Віктора Кібенка та усіх вогнеборців – учасників ліквідації масштабної аварії на ЧАЕС та її наслідків, чиї імена викарбувано на Монументі Героям Чорнобиля.
Під час екскурсії в навчальній пожежно-рятувальній частині іноземним гостям продемонстрували рятувальне обладнання та спорядження. Представники делегації відвідали також сучасні аудиторії та газодимозахисний комплекс ЧІПБ.
Гості високо оцінили умови для теоретичного навчання та практичної підготовки в інституті фахівців рятувальної справи.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ