Спортсмени інституту – переможці та призери Чемпіонату України з веслування академічного

Спортсмени інституту – переможці та призери  Чемпіонату України з веслування академічного

З 3 до 6 червня у місті Дніпро відбувається Чемпіонат України з веслування академічного, участь у якому беруть спортсмени ЧІПБ: курсант 1-го курсу, переможець ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року у Буенос-Айресі, майстер спорту України Іван Тищенко та курсант 4-го курсу, майстер спорту України Андрій Сазонов.
За результатами третього дня змагань у заїзді човен-четвірка Іван показав кращий результат та виборов перемогу, а Андрій у заїздах парна двійка та човен-четвірка здобув «срібні» нагороди.
Вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм підкорення нових висот та наснаги до нових перемог.