Участь у навчально-методичних зборах психологів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Участь у навчально-методичних зборах психологів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

З 29 до 31 травня у Полтаві начальник відділення психологічного забезпечення ЧІПБ ст. лейтенант с. ц. з. Оксана Бінецька брала участь у навчально-методичних зборах психологів Державної служби України з надзвичайних ситуацій «Психологічне забезпечення персоналу ДСНС України та психологічний захист населення».
В перший день занять відбулися практичні відпрацювання, на яких психологи виконували вправи для подолання гострих криз, розглянули особливості розвитку ставленнєвої складової системи конфліктологічної компетентності та можливості застосування практичних технік при проведенні тренінгових занять із персоналом ДСНС та цивільним населенням. Також в рамках проведення заходу Оксана Бінецька представила навчально-методичні розробки кафедри психологічної діяльності в особливих умовах, а також розповіла присутнім про діяльність Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.
У другий день учасники заходу обмінювалися досвідом роботи з колегами з Національної гвардії та Національної поліції.
На третій день психологи ДСНС взяли участь у круглому столі на тему: «Підвищення психологічної готовності учасників освітнього процесу до дій у разі загрози, виникнення і подолання наслідків надзвичайної ситуації».
За підсумками навчально-методичних зборів, насичених тренінгами, майстер-класами, практичними заняттями, доповідями та презентаціями, психологи ДСНС підвищили свій професійний рівень, обмінялись досвідом роботи та визначили шляхи підвищення ефективності функціонування психологічної служби ДСНС України.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ
(за інформацією прес-служби ГУ ДСНС України у Полтавській області)