Вдалий виступ збірної команди інституту з пожежно-прикладного спорту

Вдалий виступ збірної команди інституту  з пожежно-прикладного спорту

З 30 до 31 травня у Луцьку (Волинська область) спортсмени ЧІПБ брали участь у ХХХІІ Міжнародних змаганнях з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля.
Проведення цього заходу було започатковано у 1987 році, як пам’ять про подвиг героїв-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, а також з метою розвитку й популяризації пожежно-прикладного спорту, удосконалення професійної майстерності.
Цього року за титул чемпіона змагалися спортсмени із України, Білорусі, Болгарії, Литви, Чехії, Молдови та Казахстану, рятувальники з Волинської, Рівненської, Чернігівської областей, м. Києва, а також прикладники із закладів вищої освіти системи ДСНС України.
Представники ЧІПБ продемонстрували волю до перемоги, витривалість, взаємопідтримку, адже тренування обумовлюють розвиток та формування професійно-важливих якостей.
За підсумками міжнародних змагань збірна команда України до складу якої входив і викладач кафедри спеціальної та фізичної підготовки ЧІПБ старший лейтенант с. ц. з., Заслужений майстер спорту України з ППС, Чемпіон Світу Арсен Іпієв, здобула ІІ місце.
Спортсмени інституту серед команд рятувальних підрозділів та закладів вищої освіти ДСНС України вибороли ІІ місце, а курсант 3-го курсу Владислав Циганок виконав норматив Майстра спорту України з пожежно-прикладного спорту.
Вітаємо збірну команду України та прикладників ЧІПБ з вдалим виступом на змаганнях!


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ