Спортсмени інституту – бронзові призери Чемпіонату м. Києва з легкої атлетики серед юніорів

Спортсмени інституту – бронзові призери Чемпіонату м. Києва з легкої атлетики серед юніорів

22-23 травня спортсмени Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України взяли участь у Чемпіонаті м. Києва з легкої атлетики серед юніорів.
Мета змагань – виховання здорової, фізично розвиненої, загартованої молоді, сприяння підготовці спортсменів до участі у Чемпіонаті України.
Більше ста легкоатлетів (юніорів) змагалися за титул переможця у таких вправах: біг на дистанції 100 м, 200 м, 400 м з бар’єрами, 800 м, 1500 м та 3000 м .
За результатами Чемпіонату в особистих заліках курсант 1-го курсу Артур Шеремета здобув ІІІ місце. Курсант 3-го курсу Сергій Литвинчук виборов також ІІІ місце.
Відомо, що легка атлетика практично для всіх видів спорту вважається базовою дисципліною. Біг, стрибки та метання є не тільки невід’ємними складовими частинами багатьох фізичних вправ у окремих видах спорту (футбол, баскетбол, волейбол, гандбол, регбі), але й використовуються представниками широкого кола спортивних спеціалізацій у навчально-тренувальній діяльності. Особливе місце легкої атлетики обумовлено й тим, що за кількістю медалей, які розігруються на Олімпійських іграх, вона займає провідне місце. У зв’язку з цим, удосконаленню теорії та методики даної дисципліни, яку справедливо іменують «королевою спорту», в усіх країнах приділяють пильну увагу.

Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ