В ЧlПБ завітали школярі з Київської області

В ЧlПБ завітали школярі з Київської області

22 травня до Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України завітали 43 учні 5-7 класів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Київської області. Вони виявили бажання подивитися, де навчаються та як працюють рятувальники.
Представники студентського (курсантського) самоврядування в музеї інституту ознайомили школярів з історією та етапами становлення навчального закладу.
На смузі психологічної підготовки маленькі гості взяли участь у конкурсах на швидкісне одягання бойового одягу та розрізання металевої труби аварійно-рятувальними інструментами. Всі бажаючі могли потримати в руках спеціальне обладнання та спробувати самостійно гасити умовну пожежу.
Учні побували в комплексі газодимозахисної служби та в навчальній пожежно-рятувальній частині.
На території сучасного спортивного комплексу європейського зразка діти переглянули показові виступи кінологічного розрахунку ЧІПБ та відпрацювання елементів спортсменами навчального закладу.
Наприкінці екскурсії школярі та вчителі щиро подякували співробітникам та курсантам ЧІПБ за надану можливість побувати в інституті, у якому навчають бути сміливим, сильним та відважним.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ