У ЧlПБ завітали пожежні з Німеччини

У ЧlПБ завітали пожежні з Німеччини

21 травня Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України з робочим візитом відвідала делегація із міста Плауен (Федеративна Республіка Німеччина) Йорг Пьокер – керівник сектору протипожежної безпеки, начальник професійної пожежної частини та його заступник Маріо Ветцштайн.
Під час екскурсії в навчальній пожежно-рятувальній частині іноземним гостям продемонстрували рятувальне обладнання та спорядження. Представники делегації відвідали також сучасні аудиторії ЧІПБ та курсантський гуртожиток.
В музеї інституту пожежні з Німеччини ознайомилися із унікальними фото, картинами, стендами, архітектурними моделями, технічним обладнанням роботи рятувальників минулих часів, історичними експонатами становлення і розвитку навчального закладу. З особливою повагою представники делегації віднеслися до героїчного подвигу випускників – учасників АТО Олексія Панченка та Ігоря Бойка, які ціною власного життя боронили Україну від ворога, а також випускників – Героїв Чорнобиля Володимира Правика і Віктора Кібенка та усіх вогнеборців – учасників ліквідації масштабної аварії на ЧАЕС та її наслідків, чиї імена викарбувано на Монументі Героям Чорнобиля.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ