Співробітники ЧlПБ Валерія Іваненко та Олексій Кирилін – переможці Всеукраїнських змагання з метань

Співробітники ЧlПБ Валерія Іваненко та Олексій Кирилін – переможці Всеукраїнських змагання з метань

16 – 18 травня в Умані відбувалися Всеукраїнські змагання з метань на призи Олександра Крикуна, участь у яких взяли і співробітники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України МС з легкої атлетики, Олімпійська чемпіонка III літніх Юнацьких олімпійських ігор (метання молота), Чемпіонка та рекордсменка чемпіонатів Європи (юніори), представниця національної збірної України з легкої атлетики (юніори) Валерія Іваненко та срібний призер Чемпіонату світу U 18, КМС з легкої атлетики Олексій Кирилін.
Дводенна программа змагань включала: метання диска, списа, молота та штовхання ядра.
В категорії юніори (серед дівчат) Валерія Іваненко здобула 1 місце в метанні молота і виконала норматив на Чемпіонат Європи, який відбудеться в липні у Швеції. Також Валерія з найкращим результатом змагань виконала норматив Майстра спорту міжнародного класу.
На змаганнях Олексій Кирилін в метанні диску також виборов 1 місце, показавши найкращий результат серед усіх вікових груп, та виконав норматив на Чемпіонат Європи серед юніорів.
Тренером Валерії та Олексія є співробітник ЧІПБ, майстер спорту України з гирьового спорту, кандидат у майстри спорту з легкої атлетики, заслужений тренер України з легкої атлетики Олександр Іваненко.

Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ