Гирьовики ЧlПБ – переможці та призери Відкритого чемпіонату Черкаської області з гирьового спорту

Гирьовики ЧlПБ – переможці та призери  Відкритого чемпіонату Черкаської області з гирьового спорту

19 травня в сучасному спортивному комплексі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся Відкритий чемпіонат Черкаської області з гирьового спорту.
У ваговій категорії до 95 кг курсант 1-го курсу Максим Пастух виборов друге місце у двоборстві та друге у поштовху довгим циклом.
У ваговій категорії до 85 кг курсант 2-го курсу Роман Пер’ян виборов друге місце у двоборстві та третє у поштовху довгим циклом.
У ваговій категорії до 78 кг курсант 2-го курсу Владислав Юрченко виборов перші місця у двоборстві та у поштовху довгим циклом.
У ваговій категорії до 73 кг курсант 2-го курсу Денис Новосад виборов друге місце у двоборстві та друге у поштовху довгим циклом.
Також у цій категорії курсант 1 курсу Віталій Вовній здобув третє місце у двоборстві та перше у поштовху довгим циклом.
У ваговій категорії до 63 кг курсант 1-го курсу Олександр Несват виборов перше місце у двоборстві та друге у поштовху довгим циклом.

Вітаємо гирьовиків ЧІПБ та бажаємо їм успішних виступів на наступних змаганнях!