В інституті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція курсантів і студентів «Наука про цивільний захист як шлях становлення молодих вчених»

В інституті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція курсантів і студентів  «Наука про цивільний захист як шлях становлення молодих вчених»

10-11 травня у Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувалася Всеукраїнська науково-практична конференція курсантів і студентів «Наука про цивільний захист як шлях становлення молодих вчених».
Головна мета конференції – створити найкращі умови для підтримки і розвитку наукової та науково-технічної діяльності курсантів та студентів, які здобувають професійну освіту у галузі пожежної та техногенної безпеки, цікавляться питаннями прогнозування, попередження, локалізації і ліквідації, а також мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій; виявлення та вивчення процесів, закономірностей, чинників виникнення пожеж та їх попередження, динаміки пожеж у конкретних умовах, небезпечних факторів пожеж, розроблення методів і засобів протипожежного захисту для зниження пожежної небезпеки, методів гасіння і ліквідації пожеж.
Привітав учасників конференції та побажав їм плідної співпраці і цікавих дискусій т. в. о. начальника інституту полковник с. ц. з. Дмитро Лесечко.
Участь у конференції взяли курсанти та студенти Національного університету цивільного захисту України, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Національного університету біоресурсів і природокористування, а також представники Університету цивільного захисту МНС Республіки Білорусь та Тбіліського державного університету імені Іване Джавахішвілі.
Засідання секцій проходило за темами: «Пожежна та техногенна безпека», «Гасіння пожеж, ліквідація аварій техногенного та природного походження і аварійно-рятувальна техніка», «Природничі, фундаментальні науки та інформаційні технології у забезпеченні пожежної і техногенної безпеки» та «Проблеми психології діяльності в особливих умовах».
Після роботи у секціях організатори та учасники підбили підсумки конференції, затвердили резолюцію, в якій, зокрема, було запропоновано провести науково-практичну конференцію «Наука про цивільний захист як шлях становлення молодих вчених» у наступному році. Автори кращих доповідей, представлених під час пленарного та секційних засідань, були відзначені дипломами.
Наукові проблеми і задачі, які піднімалися доповідачами на пленарному та секційних засіданнях, вирізнялися актуальністю, а самі доповіді були змістовними та цікавими і викликали жвавий інтерес у слухачів.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ