У ЧlПБ відбулася міжвузівська науково-практична конференція «Травневі правові читання»

У ЧlПБ відбулася міжвузівська науково-практична конференція «Травневі правові читання»

7 травня співробітниками кафедри управління у сфері цивільного захисту Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України була організована та проведена міжвузівська науково-практична конференція «Травневі правові читання», мета якої – залучення науковців, практикуючих юристів, курсантів та студентів до науково-практичної дискусії, стимулювання і підтримка наукової діяльності правничої спільноти.
Для участі у науковому заході до інституту завітали юристи-практики: начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк, керівник апарату Придніпровського районного суду Леся Дзюман, начальник Управління цивільного захисту обласної державної адміністрації Юрій Скоробагатов, судді Придніпровського районного суду м. Черкаси В’ячеслав Піковський і Сергій Дунаєв, директор Департаменту інфраструктури ЧОДА Сергій Чубань, нотаріус Володимир Кам’янецький, адвокат Максим Тептюк, а також представники ЧНУ імені Богдана Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету, Черкаського інституту банківської справи та інші.
На початку пленарного засідання присутніх на конференції привітав т. в. о. начальника інституту, полковник с. ц. з. Дмитро Лесечко, який відзначив високий рівень кваліфікації учасників та побажав усім позитивних вражень та плідної співпраці.
Для обговорення було представлено низку концептуальних доповідей, а наукові дискусії видалися цікавими та продуктивними.
Обрана тематика науково-практичної конференції послугувала підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики.
Після плідної роботи у секціях за 11-ма напрямками, представники оргкомітету підвели підсумки конференції, ухвалили резолюцію та вручили учасникам відповідні сертифікати.
Варто наголосити, що в роботі конференції взяли участь і досвідчені науковці та практики, і молодь.
Подібні заходи посилюють якість підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 081 «Право» в ЧІПБ, де майбутні фахівці мають змогу отримати навички наукового спілкування та бачать кращі зразки наукових доповідей.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ